تبلیغات
آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی

آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی

آموزش مهارتهای بازاریابی-seo-آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی-email marketing-ایمیل مارکتینگ-تبلیغات

آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی

اعظم
آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی آموزش مهارتهای بازاریابی-seo-آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی-email marketing-ایمیل مارکتینگ-تبلیغات
بک لینک در دانش نامه ازاد ویکی پدیا تعریف شده است “بک لینک به عنوان لینک هایی شناخته میشود که هر صفحه در وب به وب سایت و یا یک صفحه ی مخصوص فرستاده شود. بک لینک میتواند از یک وب سایت باشد و یا یک دابرکتوری

بک لینک و تاثیر آن در سئو

در مورد بک لینک در بخش پشتیبانی گوگل این گونه معرفی شده است”بک لینک به شما کمک میکند که اطلاعات خود را در دیگر سایت ها بررسی و ارزیابی کنید

همانطور که از واژه بک لینک یا Backlink مشخص است، بک لینکها در واقع لینکهای بازگشتی می باشند که از سایر وب سایتها به صفحه اصلی یا صفحات داخلی وب سایت شما داده می شوند.

متخصصین سئو عنوان می کند که موتورهای جستجو هر بک لینک را به عنوان یک رای در نظر می گیرند و هرچه تعداد این آرا بیشتر باشد ارزش وب سایت بالاتر می رود.

تاثیر بک لینکها زمانی بیشتر می شود که سایتهای مرتبط و دارای پیج رنک بالا به سایت شما لینک دهند.

چرا برخی از متخصصان سئو از کاهش اهمیت بک لینکها صحبت می کنند؟


بک لینک از شبکه های اجتماعیاهمیت بک لینکها در زمانی که شبکه های اجتماعی وجود نداشتند بسیار زیاد بود ولی با آمدن فیسبوک، توییتر و لینکداین و عضویت بیش از یک میلیارد نفر در این وب سایتها، موتورهای جستجوی نمی توانند از رای هوشمندانه کاربران این شبکه ها صرف نظر کنند و باید نظر کاربران را نیز در رنکینگ صفحات یک وب سایت تاثیر دهند.

احتمالا تاثیر شبکه های اجتماعی بر رنکینگ وب سایتها یکی از دلایلی است که باعث شده متخصصان سئو از کاهش اهمیت بک لینک صحبت کنند ولی باید در انتظار مستندات معتبر بود.

چگونه بک لینک رایگان دریافت کنیم؟


طریقه دریافت بک لینک


طبیعی است که کاربران در شرایطی بصورت رایگان به شما لینک می دهند که حداقل یکی از صفحات سایت شما برای دیگران ارزش داشته باشد. به عنوان مثال:

  • قراردادن مقالات و اخبار مفید و ارزشمند
  • طراحی ابزار و امکانات کاربردی
  • ارائه خدمات سودمند (ترجمه، مشاوره و آموزش آنلاین)

باعث افزایش تعداد بک لینکهای رایگان می شود.

در صورتیکه وب سایت شما به سایر کاربران کمک کند و نیازهای آنها را براورده کند، بسیاری از آنها نیز با قراردادن لینک سایت شما در سایت ها و پیج های خود باعث افزایش اعتبار برند شما در اینترنت می شوند.

منبع: برگرفنه از :seomoz.ir وseosem.ir


برچسب ها: بک لینک چیست، بک لینک رایگان، خرید بک لینک، دریافت بک لینک رایگان، بک لینک از شبکه های اجتماعی، بک لینک و دلایل اسپم شدن، تاثیر بک لینک بر سئو،

تاریخ : دوشنبه 29 دی 1393 | 08:31 ب.ظ | نویسنده : اعظم یزدی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • تا نیوز