تبلیغات
آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی

آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی

آموزش مهارتهای بازاریابی-seo-آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی-email marketing-ایمیل مارکتینگ-تبلیغات

آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی

اعظم
آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی آموزش مهارتهای بازاریابی-seo-آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی-email marketing-ایمیل مارکتینگ-تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت چند سالی است که به بین افراد آنلاین جا افتاده و همه دوست دارند که درآمد معقولی از این طریق داشته باشند . اما در پست های قبلی به روش‌های کسب درآمد از اینترنت اشاره کرده بودم ، اما این دفعه میخواهم به مبحث گوگل ادسنس اشاره کنم . این سیستم تبلیغاتی در کشور ما زیاد جا نیافتاده است ، دلایل بسیاری برای این کار وجود دارد که در ادامه مطلب به آنها میپردازم.

گوگل ادسنس


::شیوه کاری ادسنس
شیوه کاری ادسنس برای ما آشناست ، زیرا ادسنس سیستم کلیکی بیش نیست اما امکاناتی دارد که (مخمان سوت میکشد ) . این سیستم کلیکی معتبر ، بر اساس کلمات درون وبسایت شما تبلیغات را نمایش میدهد ! تبلیغات هدفمند . . .
در این سیستم ، تبلیغات افرادی که در adwords تبلیغات داده اند نمایش داده میشود ، همه نوع تبلیغاتی وجود دارد ، چون این سیستم تبلیغاتی بین الملی است.

::سطح درآمد
اگر بازدید روزانه بالای ۱۰۰۰۰ تا داشته باشید میتوانید روزانه حداقل ۱۰$ کسب کنید ، توجه کنید که حداقل درآمد شما است . هر کلیک در این سیستم به ارزش کلمه کلیدی مربوط است و هیچ سطحی برای هر کلیک تعیین نشده است  . هر کلیک از ۰٫۰۱ تا ۱۰ $ وجود دارد .

:: ثبت نام و شروع
اگر وبسایتی به زبان فارسی دارید ، قید ادسنس را بزنید . ولی اگر وبسایت انگلیسی دارید باز هم روش‌های برای کار کردن با این سیستم محبوب هست . این شرکت درآمد‌ها را به عنوان یک چک از طرف گوگل با سطح ۱۰۰$ به درب منزل میفرستد ( ایران ، نه ) . برای کار با این سیستم شما باید یک آشنا قابل اطمینان در آنطرف مرز‌ها داشته باشید تا چک را دریافت و به حساب بانکی شما در ایران  واریز کند. فقط نباید (سوتی) بدهید که ایرانی هستید ، چون امکان Ban شدن از طرف adsense وجود دارد


برچسب ها: گوگل ادسنس، درآمد ادسنس، ادسنس، ادسنس گوگل، درآمد اینترنتی، شیوه کاری ادسنس، گوگل ادسنس چیست،

تاریخ : دوشنبه 10 آذر 1393 | 10:54 ب.ظ | نویسنده : اعظم یزدی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • تا نیوز