تبلیغات
آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی

آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی

آموزش مهارتهای بازاریابی-seo-آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی-email marketing-ایمیل مارکتینگ-تبلیغات

آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی

اعظم
آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی آموزش مهارتهای بازاریابی-seo-آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی-email marketing-ایمیل مارکتینگ-تبلیغات

کسب درآمد اینترنتی

۱. یک سایت مقالات با حق بهره برداری آزاد و با یا بدون حق تدوین بسازید(معمولا با حق تدوین بهتر است).

میتوانید در آن حق عضویت و یا تبلیغاتی مانند ادسنس (Adsense) گوگل و Affiliate قرار دهید و از این راه کسب درآمد نمایید.

 

۲. یک سایت سهام با تبلیغات همکاری و در صورت امکان با تبلیغات ادسِنس بسازید.


 

۳. یک سایت تخصصی با اخبار و اطلاعات خوب در هر تاپیک بسازید. با ادسِنس و برنامه های دیگر آنرا تجاری کنید. یادتان باشد که هر وقت ممکن بود مقالات را بهبود بخشیده و بر تنوع و کیفیت آنها بیافزایید تا رتبه کلیک بر روی تبلیغات شما بهتر شود.

 

۴. Affiliate هایی چون کلیک بانک (ClickBank) و سیستم های همکاری در فروش مشابه را از طریق Adwords تبلیغ کنید. شما تبلیغ میکنید و کمیسیون میگیرید – دقت کنید که اگر باید سرمایه گذاری سنگینی بکنید شانس ضرر زیاد مانند شانس سود بالا وجود دارد.

 

۵. یک سایت بازاریابی ایجاد کنید که اطلاعاتی مانند کتابهای الکترونیکی (e-Book) برای بهتر کردن سود ارائه می دهد. برای این، نیاز به دسترسی به یک سایت با حق دسترسی آزاد دارید یا اینکه باید ساعت ها به جستجو و/یا انجام بازاریابی اینترنتی بپردازید. یادتان باشد که یک برنامه همکاری در فروش می تواند خیلی مفید باشد. (۵۰ تا ۷۵ درصد کمیسیون امتیاز فروش خوبیست)

 

۶. یک برنامه کامپیوتری بنویسید و آنرا آنلاین به فروش برسانید: مشکلات زیادی با اسپم ها، ویروسها، کرم های کامپیوتری، ادوِیر(AdWare)، اسپای وِیر(SpyWare) ، و دیگر برنامه های مخرب وجود دارند. ساختن چیزی برای مبارزه با این تهدیدات و بازاریابی درست آن می تواند سود عظیمی داشته باشد. پس برنامه نویسی را یاد بگیرید یا یک برنامه نویس استخدام کنید.

فراموش نکنید از کد برنامه های با حق بهره برداری آزاد برای سرعت دادن به ساخت استفاده کنید- اما به نویسندگان آن اعتبار مالی بدهید.

 

۷. فروشگاه آنلاین بسازید

هر وقت که ممکن بود محصولاتی برای دانلود ارائه بدهید، محصولات را اگر میتوانید از یک منبع تأمین کنید. البته محصولاتی که حق این کار را داشته باشید و با رعایت کامل قانون کپی رایت.

برای کار کردن با این روش در ایران یکی از ملزومات شما سیستم COD است که من فروتل را توصیه میکنم. البته سایر روشهای تسویه حساب مثل پرداخت آنلاین و یا واریز به حساب بانکی یا انتقال کارت به کارت را هم باید در نظر داشته و روی وبسایت فروشگاهی خود از آنها استفاده کنید.

 

۸. وبسایت های ویروسی و راه انداز

هیچ ویروسی در این گونه سایت ها وجود ندارد، که به این دلیل ویروسی نامیده میشوند که چندین بار به طرز دیوانه واری به شما لینک میدهند.

با داشتن لینک به سایت های دیگر تجاری خودتان، و داشتن کمی تبلیغات در آن که مزاحم نباشند، میتوانید درآمد داشته باشید.

 

۹. سایت های تبلیغات تصویری (pixel advertisement sites)

وبسایت های تصویری، مد محبوب این روزها است. ایجاد چنین سایتی برای خودتان میتواند سود خوبی برای مدتی اندک را تضمین کند. به یاد داشته باشید که در ساخت سایتتان برخی تغیییرات نسبت به سایت های دیگر داشته باشید تا سایت شما برجسته باشد.

اگر امکان دارد میتوانید یک تخته تصاویر کوچک به سایت های دیگرتان اضافه کنید. همچنین می توانید وبسایت تبلیغات تصویری رایگان خود را پولی کنید.

 

با یکی از این طرحها قطعاً می توانید دست به کار شوید. اگر مشکل شما سایت است، برای طراحی ارزان آن از بنر زیر کمک بگیرید. فراموش نکنید کسب درآمد از اینترنت یکی از بهترین انتخابها برای کسب درآمد است.

منبع:www.84edu.net


برچسب ها: درآمد از اینترنت، درآمد اینترنت، ایران درآمد، کسب درآمد اینترنت، کسب درآمد از اینترنت، کسب درآمد، سایت درآمد،

تاریخ : یکشنبه 9 آذر 1393 | 11:28 ق.ظ | نویسنده : اعظم یزدی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • تا نیوز