تبلیغات
آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی

آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی

آموزش مهارتهای بازاریابی-seo-آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی-email marketing-ایمیل مارکتینگ-تبلیغات

آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی

اعظم
آموزش بازاریابی مجازی اینترنتی آموزش مهارتهای بازاریابی-seo-آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی-email marketing-ایمیل مارکتینگ-تبلیغات

عضویت در سیستمهای همکاری در فروش

با عضویت در یک یا نهایتاً دو سیستم همکاری در فروش هم خواهید توانست محصولات مرتبط با موضوع کاری خود را بیابید و نیازی نیست تا تمام سیستم ها را برای عضویت برگزینید و از هر یک، یک یا چند بنر در سایت خود قرار دهید!

کسب درآمد اصولی از همکاری در فروش

همکاری در فروش محصولات مرتبط

احتمالاً این مهمترین کار شما است. اگر می خواهید از طریق همکاری در فروش در سایت یا وبلاگ خود درآمد داشته باشید، اولین و مهمترین قدم این است که محصولات مرتبط با مطالب خود را یافته و آنها را معرفی کنید. مثال زیر را در نظر بگیرید:

 

فرض می کنیم وبلاگی درباره ی تناسب اندام دارید و در آن مقاله ای با موضوع «لاغری صحیح» می نویسید. بهترین روش معرفی محصول در این حالت این است که مقاله ای جدید و به روز نوشته و در میان آن به صفحه محصول مرتبط با موضوع مقاله یعنی «لاغری صحیح» لینک دهید. اگر مقاله شما، مقاله ای کامل باشد قطعاً پیشنهادی که برای خرید محصول ارائه کرده اید نیز با اقبال مواجه خواهد شد.

برای یافتن بهترین محصول مرتبط با موضوع مطلبتان می بایست در سایت سیستم همکاری در فروش به جستجو بپردازید. این کار زمان بر خواهد بود اما سود خوبی در آن نهفته است چرا که بهترینها را برای ارائه خواهید یافت.

استفاده از اسکریپتها؛ ممنوع

استفاده از اسکریپتها برای معرفی محصولات یکی از روشهای پرطرفدار در میان وب مسترهای فارسی زبان است اما معایبی در آن وجود دارد:

۱. استفاده از این کدها، سرعت سایت یا وبلاگ شما را پایین می آورد و این کار برای کاربر ایرانی یک نوع شکنجه است. همه ما درباره سرعت اینترنت در ایران اطلاع داریم؛ پس نباید کاری کنیم که سرعت لود شدن صفحاتمان افزایش یابد. استفاده از اسکریپتها مخصوصاً در مورد سرورهای ضعیف تر، باعث کندی بیش از حد صفحه خواهد شد و این یعنی اینکه بازدیدکننده دیگر برنخواهد گشت!

۲. اما مسأله بسیار مهم این است که در صورتی که بازدید کننده نمایش اسکریپتها را در مرورگر خود غیرفعال کرده باشد، آنگاه قادر به مشاهده محصولات معرفی شده شما نمی باشد.

این دو مورد، دلایل بسیار محکمی برای عدم استفاده از اسکریپتها در میان مطالب است.

 

بهترین روش برای کسب درآمد از طریق همکاری در فروش

پیدا کردن مطالب مفید برای هر کاربری یک ارزش است. اگر شما ارائه دهنده مطالب جدید در بک موضوع خاص باشید، کاربر ارزش خاصی برای سایت یا وبلاگ شما قائل خواهد شد و در این حالت پیشنهادات خرید شما، به صورت جدی تر مورد بررسی قرار میگیرد. درست مانند اینکه پیشنهاد متخصص پوست درباره خرید شامپو را به پشنهاد پزشک عمومی در این باره، ارجح می دانیم.

منبع:www.84edu.net


برچسب ها: همکاری در فروش، کسب و درآمد اصولی، عضویت در سیستم های همکاری در فروش، بهترین روش همکاری در فروش، همکاری در فروش اصولی، اصول همکاری در فروش اینترنتی، همکاری در فروش آنلاین،

تاریخ : یکشنبه 9 آذر 1393 | 10:21 ق.ظ | نویسنده : اعظم یزدی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • تا نیوز